Top
rud
ARŞİV RAF SİSTEMLERİ

Arşiv raf sistemleri Cıvata somun yarımıyla kurulan DKP sacdan üretilmiş olan çelik rafların başka bir modeli olarak bilinen portatif raf modelleridir. Arşiv raf sistemleri standart ölçülerde üretilmektedir, bu ölçülerin 26, 31 ve 43 cm olmaktadır.

DEVAMINI OKU
rud
ÇELİK RAF SİSTEMLERİ

Arşiv ve hafif depolama alanlarında kullanılan cıvatalı raf sistemleridir. Çelik raf sistemleri DKP olarak ifade edilen bir sac döküm türünden elde edilmekte ve üretilmektedir. İhtiyaca ve alana uygun nitelikte üretim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

DEVAMINI OKU
rud
MİNİ RACK SİSTEM

Kullanım alanına göre özel üretlen geçme sistem depo raf sistem modelidir. Bu sistem kutu profilden yapılmaktadır, profilin üzerinde yer alan kanca kısmına geçerek kurulan bu raflar oldukça dayanıklı bir raf olmasına rağmen kolayca sökülme yapılmaktadır.

DEVAMINI OKU
rud
ÇELİK RAF DEPOLAMA

Raf modelleri genel olarak hafif depolama alanlarında kullanılmaktadır. Standart ama farklı ölçülere sahil olan bu raf sistemleri yedek parça depolarında, tekstil depolarında, hammadde depolarında ve ecza depolarında daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

DEVAMINI OKU
rud
METAL RAF SİSTEMLERİ

Metal raf sistemleri daha çok evrak arşiv için kullanılmaktadır. Farklı türden belge ve dosyaları belli bir nitelikte sıralandırmak, depolamak ve arşivlemek için metal raf sistemleri bugün pek çok kurum ve şirkette tercih edilmektedir.

DEVAMINI OKU
rud
EKONOMİK RAF SİSTEMLERİ

Duvar montajlı ekonomik bir raf modelidir. Tamamen duvar montajlı olan bu raf sistemleri kullanılacağı yerin duvarının sağlam ve dayanıklı olması gerekmektedir. Duvar profilleri 1,50 mm ve 2 cm genişliğindedir.

DEVAMINI OKU
TELEFON
Ofis: +90 212 293 2959
Mobil: +90 553 291 2107
Fabrika: +90 212 427 4044
ADRES
Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. Şahin Han No:21 D:309 Beyoğlu/İSTANBUL P.K. 34430
MAİL ADRESi
Ofis: info@celikrafsistem.com