Top
BİZE ULAŞIN
  • Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. Şahin Han No:21 D:309 Beyoğlu/İSTANBUL P.K. 34430
  • Ofis: +90 212 293 2959
  • info@celikrafsistem.com
  • P.ertesi - Cuma 09:00 - 17:00
arşiv raf

RAF SİSTEMLERİ KARAKÖY

Raf sistemleri pek çok farklı alanlarda tercih edilen sistemlerdir. Amaca uygun raf üretimi önemlidir. Üretilecek olan rafın hangi esas maddeden üretileceği de ayrıca önem teşkil etmektedir. Raf sistemleri pek çok farklı alanlarda hafif, orta ve hatta ağır diyebileceğimiz farklı türden eşyaların belli bir niteliğe bağlı olarak sıralandırılması için son derece ideal sistemlerdir. Raf sistemleri aynı zamanda dosyaların arşivlenmesi için de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Müşteri, iş yeri ve daha genel bir ifade ile kullanım alanına göre raf sisteminin derinliği, genişliği ve diğer yapısal özellikleri farklılık gösterebilmektedir. Arşiv alanında genel olarak çelik raf, kullanılmaktadır. Burada esasında müşteri talebi de önemlidir. Müşterilerimiz metal raf modellerinden seçim yaparak rafların üzerine koyacağı yükü bize bildirir ve o aşamadan sonra doğru raf seçimi yapılır. Nitekim bu alanda başarılı ve adından söz ettiren bir firmanın müşteri memnuniyetine önem vermesi gerekmektedir. Rafların uygulanacağı alan en başta, doğru bir şekilde analiz edilerek, ihtiyaca en uygun raf sistemleri geliştirilmelidir.

Firmamız Tüm Türkiye'de ve ihtiyacınız olan her alanda sizlere hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul içi Keşif ve Projelendirme yaparak yerinde tespit ve fiyatlandırma yapmaktadır. Daha hızlı çözümler ve yerinizi en verimle halde kullanabileceğiniz projelerle sizlerin depolarını kullanım alanını iki katına katlıyoruz.

Neden Çelik raf sistem ?

Doğru keşif, doğru çözüm için profosyönel ekibimiz sizlerin hizmetindedir.
  • 16 yıllık tecrübemizle yanınızdayız.
  • Ücretsiz keşih hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Projelerinize hızlıca dönüş sağlanır, en doğru tercih için çalışma yapılır.
TELEFON
Ofis: +90 212 293 2959
Mobil: +90 553 291 2107
Fabrika: +90 212 427 4044
ADRES
Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. Şahin Han No:21 D:309 Beyoğlu/İSTANBUL P.K. 34430
MAİL ADRESi
Ofis: info@celikrafsistem.com