Top
BİZE ULAŞIN
  • Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. Şahin Han No:21 D:309 Beyoğlu/İSTANBUL P.K. 34430
  • Ofis: +90 212 293 2959
  • info@celikrafsistem.com
  • P.ertesi - Cuma 09:00 - 17:00
metal raf

METAL RAF SİSTEMLERİ

Daha çok evrak arşiv için kullanılan metal raf sistemleridir. Farklı türden belge ve dosyaları belli bir nitelikte sıralandırmak, depolamak ve arşivlemek için metal raf sistemleri bugün pek çok kurum ve şirkette tercih edilmektedir. Bu raf sistemleri sahip olduğu kalite sayesinde uzun ömürlü olmaktadır. Hammaddesi DKP olarak da bilinen bir sac türünden elde edilen bu raflar standart ölçülerde üretilmektedir. Standart ölçüler pek çok farklı iş yeri ve kullanım alanı için beklentileri karşılamaktadır ancak en doğru çözüm elde edebilme için en doğru keşif, projelendirme yapılmalıdır. Firmamız metal raf sistemleri için ücretsiz keşif hizmeti vermektedir, ayrıca metal raf modellerimiz için firmamız monte-demonte hizmetini de sunmaktadır. Zamanla yıpranmış, ezilmiş metal raflarınızı yenisiyle değiştirebilir, veya yeni taşınacağınız arşivinizde ilave yeni raflar yaptırabilirsiniz. Çok eski bir raf modeli olan bu raf sistemleri uzun ömürlü, ayanıklı, portatif ve ekonomik fiyatları yüzünden günümüzde tercih edilme sebeplerindendir.

Bir çok farklı alan ve mekanlarda karşımıza çıkan bu raf sistemleri kolayca taşınabilmektedir. Taşınacağınız yeni depo veya arşiv alanında eklemeler yaparak daha uzun zamanlar kullanabilirsiniz.

Firmamız Tüm Türkiye'de ve ihtiyacınız olan her alanda sizlere hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul içi Keşif ve Projelendirme yaparak yerinde tespit ve fiyatlandırma yapmaktadır. Daha hızlı çözümler ve yerinizi en verimle halde kullanabileceğiniz projelerle sizlerin depolarını kullanım alanını iki katına katlıyoruz.

Neden Raf Sistemleri ?

Doğru keşif, doğru çözüm için profosyönel ekibimiz sizlerin hizmetindedir.
  • Raf sistemleri; sizlere daha geniş alanlar sağlar.
  • Raf sistemleri; sizin arşiv ve deponuzu hızlı ve kolayca kullanmanızı sağlar.
  • Raf sistemleri; stoklarınızı takip etmenizi ve işinizde size yardımcı olur.
TELEFON
Ofis: +90 212 293 2959
Mobil: +90 553 291 2107
Fabrika: +90 212 427 4044
ADRES
Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. Şahin Han No:21 D:309 Beyoğlu/İSTANBUL P.K. 34430
MAİL ADRESi
Ofis: info@celikrafsistem.com